top of page
Hakkımızda: About

Biz kimiz?

Armada Bilişim ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti. 1 Şubat 2005 tarihinde Alanya'da kurulmuş ve ticari hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana gelişimini sürekli artırarak, 2010 yılının 2. yarısından itibaren İstanbul ofisini faaliyete geçirmiştir.

Müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti, en hızlı şekilde ulaştırmayı kendine misyon edinen Armada Bilişim, bu doğrultuda ülkemizde alanında öncü firmaların iş ortağı, çözüm ortağı ve ana bayiliklerini üstlenmiştir. Bunlardan başlıcaları;

DİA Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (www.dia.com.tr)

Geleceğin teknolojisi Bulut Bilişim çözümlerinde ülkemizin öncü yazılımı olan DİA, %100 online olarak çalışan ilk ve en gelişmiş ticari yazılımdır. Çok gelişmiş, benzersiz bir alt yapıya sahip olan DİA; tüm kobiler, büyük işletmeler, oteller, restoranlar, ticari işletmeler, mağazalar, e-ticaret firmaları, sıcak-soğuk satış yapan firmalar, mali müşaviler vs.. gibi 40'tan fazla sektöre hitab etmektedir. Firmamız 2005 yılından buyana DİA'nın ilk ve en deneyimli iş ortaklarının başında gelmektedir.

 

Datasoft Yazılım Ltd. Şti. (www.datasoft.com.tr)

Ülkemizin en eski yazılım firmalarından olan Datasoft, özellikle ticari entegre yazılımlar ile muhasebe büroları için sektörel yazılımlar geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Hızlı ve kolay muhasebe çözümleriyle alanında en çok tercih edilen yazılımlardandır. Kanun ve mevzuatları en hızlı şekilde sistemine entegre eden Datasoft ile 2005 yılında alt bayi olarak başladığımız faaliyetlerimize 2010 yılından bu yana yetkili satıcı olarak devam etmekteyiz

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş. (www.arena.com.tr)

1991 yılında kurulan Arena, Türkiye’de teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında lider bir firmadır. 7500'ü aşkın satış noktası ve 400 tedarikçiye hizmet veren Arena, 2010,2011,2013 yıllarından sonra 2014 yılında da Güneydoğu Avrupa'nın en iyi distribütörü ünvanını almıştır. Firmamız 2005 yılından bu yana Arena bayii olarak her türlü teknoloji ürününün satış faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Mobit Bilişim Elektronik ve Kontrol Sistemleri Dış Ticaret A.Ş. (www.mobit.com.tr)

Otomatik Tanıma/Veri Toplama ürünleri konusunda zengin bir ürün portföyüne sahip olan Mobit Bilişim, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında destek ve servis güvencesi ile sunmaktadır. Mobit Bilişim, Casio, Motion, Sewoo, Hanasis, Jolimark, Dotel, Bixolon, Mobicell, TBK, Neobook gibi 10’dan fazla markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. 2011 yılından bu yana Mobit Bilişim Çözüm Ortağı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. 

 

Tecpro Bilgi Teknolojileri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. (www.tecpro.com.tr)

Epson, Optoma, Eiki, BenQ, Bixolon, Zebra, Datalogic, e-Beam, Senor, Life Size ve TVS gibi teknolojide dünya lideri birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Tecpro satışını yaptığı ürünlerin yarattığı sinerjiyi kullanarak sektörel çözümler oluşturmakta uzmanlaşmıştır. Tecpro gerek temsil ettiği markaların gerekse bir çok dünya markasının Türkiye servis merkezliğini yapmaktadır. Eğitim Teknolojileri, Görüntüleme Sistemleri, Grafik baskı sistemleri ve barkodlu otomasyon sistemleri gibi ana ürün gruplarına ait, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firmamız 2005 yılından bu yana Tecpro bayiliğini yürütmektedir.

Ergen Elektronik (www.ergenelektronik.com)

Bilgisayar ürünleri, güvenlik ürünleri, barkod ve terazi ürünleri, elektronik ekipmanlar, çevre birimleri, tüketici elektroniği, hırdavat ürünleri, ses ve görüntü sistemleri, tarım makineleri, inşaat malzemeleri ana ürün gruplarında 1988’den beri faaliyette olan Ergen Elektronik ile 2005 yılından beri bayiliğimizi sürdürmekteyiz.

Bugüne kadar yurt çapında çok sayıda otel, ticari işletme ve resmi kuruma teknoloji tedariği, yazılım, danışmanlık ve servis desteği sağlayan firmamız, müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir. Her biri alanında uzman olan kalifiye çalışan kadrosu ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

bottom of page